Pociťujete skleslosť? Mávate ťažké alebo opuchnuté nohy? Pozrite si 5 minút video ako previbrovať z poklesu do radosti, cviky na ťažké a opuchnuté nohy a ako si pomôcť, ak vám puchnú členky a chodidlá.

09.02.2017 10:50

Video s cvikmi pre ťažké nohy a s cvikom, ktorým prepojíte telo, dych, myseľ a emočnú rovinu. Veľmi jednoduché a naozaj účinné. Ak by ste predsa len mali otázky ako - prídite alebo napíšte mi - Viera Spring taijiclub@vieraspring.eu

video nájdete tu Ako previbrovať z poklesu do radosti cviky na ťažké a opuchnuté nohy

 

Pocit ťažkých nôh nezanedbajte, zistite príčinu, čím skôr, aby ste predišli vážnejším zdravotným ťažkostiam.

Pravdepodobne treba rozhýbať obehový a lymfatický systém. Prečistiť žily, cievy, krv, lymfu. Pijete dostatočné množstvo čistej vody?

Cvičte a rozhýbavajte nohy kedykoľvek, kdekoľvek a čo najčastejšie počas celého dňa.

Ak aj v práci sedíte, nastavte si nejaký budík, ktorý vám pripomenie, že máte vstať a prejsť sa.

Narovnávajte nohy aj pod stolom, krúžte chodidlami, naťahujte prsty.

Sprchujte nohy vlažnou sprchou, robte si kúpele a zábaly, rozmaznávajte.

Doma si nohy vyložte na vankúš, masírujte olejmi alebo krémami, ktoré vám vyhovujú.

A hlavne milujte svoje nohy.

Ak máte sklon k ťažkým nohám a křčovým žilám, potrebujete viac radosti. Netreba čakať, že vám budú robiť radosť nejakí iní ľudia. A oni to nerobia tak, ako vy očakávate. Hovoríte, že vy nemáte mať prečo alebo z čoho radosť. 

Ale emócie, pocitové stavy - to sú vibračné úrovne a ja učím ľudí, ako im a sebe rozumieť, ako sa nalaďovať a prelaďovať. Vedome. 

Používam vlastnú metódu a prístup cez telo, myseľ, dušu súčasne. 

Pozrite si kratučké video s cvikmi pre ťažké a opúchajúce nohy - nájdete tam aj cvik a nápovedu - návod ako sa cvičením a mentálnym nastavením previbrujete z poklesu - do radosti. Vyskúšajte. a dajte mi vedieť, ako sa vám darí.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pridajte sa k nám do klubu - spoločné cvičenia mávame každú stredu večer. Podrobnosti nájdete v kolonke tréningy.  A ak nie ste z Bratislavy, nevadí. Robíme každý mesiac predĺžený víkend - víkendový seminár - wellness tajči, čikung, meditácia, kde sa veľa dozviete a aj naučíte a môžete následne praktikovať samostatne doma.

"Žite dobrý život a céťte sa dobre "

s láskou

Viera V. Spring